| evelina23112000 a întrebat:

TPU vreau si eu sa-i fac un cadou mamei mele de ziua ei si nu stiu ce sa-i cumpar recomandatimi si mie deva cam de150 lei dau fundita

5 răspunsuri:
| sssssymo a răspuns:

Eu cred ca ar fi frumos sa-i iei un buchet de trandafiri si daca-i place sa gateasca, ia-i ceva util prin bucatariehappy

| carla02 a răspuns:

Depinde de ce ii place..de exemplu, mamei mele ii place cand ii cumpar haine. Vrea multe hainelaughing ii stiu stilul, asa ca o nimeresc mai mereu. Este frumos gestul la care te-ai gandit, dar florile se usuca..in schimb o haina sau o pereche de incaltari raman ceva timpwinking Bafta si multi inainte! :*

| Pisikmic12 a răspuns:

Daca mama ta e cu adevaratfeminina cumparai niste pantofii cu toc ce culoarea preferata a mamei si daca mai raman din bani cumparai milka thank you o sa ii placa cadoul!

| GavriloaeAna a răspuns:

Poate un set de accesorii, sau o pereche de pantofi.Depinde de preferintele mamei tale.

| evelina23112000 explică:

Eu m-am gindit sa ii cumpar 33 trandafiri deoarece implineste 33 de ani si poate bomboane ce credeti?