| anadolshe a întrebat:

TPU vreau si eu sa-i fac un cadou mamei mele de ziua ei si nu stiu ce sa-i cumpar recomandatimi si mie deva cam de 50 -100 lei dau fundita

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Pai poti sa ii iei un parfum, o esarfa, un buchet de flori, un ceas, o bratara etc. Dar cel mai frumos cadou pentru un parinte este ca, copilul ei /lui sa il asculte si sa ii arate iubire, afectiune si mult RESPECT!

6 răspunsuri:
| ICPreda a răspuns:

Salut!
Orice femeie, chiar si pe mama ta, o vei cuceri cu flori! Pe langa acestea ii poti cumpara o cutie de bomboane de ciocolata mai de calitate. Niciodata sa nu lipseasca o felicitare unde, cu mana ta, ti-ai asternut gandurile si i-ai urat tot binele din lume si i-ai reamintit cat de mult o iubesti. Daca stii ce fel de parfumuri ii plac mamei tale, poti face si acest pas. O alta posibilitate este sa ii comanzi un tort, costul unui tort aniversar de aproximativ 1 kg nu depaseste 60-70 lei. Pe tort ii scrii numele dansei si un mesaj. Ii poti cumpara o floare la ghiveci, o gardenie sau un trandafir pitic, sunt foarte frumoase. O poti duce la un centru de infrumusetare, sa isi faca manichiura sau pedichiura, sa isi schimbe tunsoarea sau culoarea parului, bineinteles tu vei plati. Femeile adora sa fie rasfatate. Iar pentru mama ta ai face orice nu-i asa? De semenea ii poti cumpara un set de la Nivea, o marca recunoscuta in toata lumea care nu da gres niciodata!
Sper ca ti-am putut fi de folos, o zi buna iti doresc!

| Anonimus4Ever a răspuns:

Pai nu trebuie sai cumperi un cadou ii pregatesti ceva uh frumos cum ar fi macarea ei preferata kemi niste prieteni de a ei cumperi o sampanie si un tort sau faci tu daca te descurci sau daca nu un parfum tongue nu trebuie neaparat cadou scump trebuie sa fie din inima tongue succes si la multiani mamei tale! :*

| mirela01_4982 a răspuns:

Flori

| SuPrAaDoZaaDeViSe a răspuns (pentru mirela01_4982):

Esti femeie si totusi la tot ce este in lume te-ai gandit doar la niste florii?!

| nul a răspuns:

Pai iai un ursulet de plus o cutie de ciocolata si un parfum imi pare bine ca team putut ajutakiss