| pisycootszataa a întrebat:

acum pe 29 mai este ziua mamei mele si nu stiu ce cadou sa ii cumpar va rog ajutati-ma

6 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poti lua o rama in care sa pui o fotografie cu voi doua impreuna cu un buchet cu flori. Poti sa incerci si o mica bijuterie de genul http://www.crownfashion.ro/......re-3005093 dar in final si o floare daca-i daruiesti ea va fi incantata de gestul tau si mai ales de sentimentele tale fata de ea.

| Sunshine18 a răspuns:

Eu mamei i.am luat o prajituricapuppy dog eyes
daca e i.ai si tu un tort cu lumanari si un buchet de flori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa ii iei un pachet din acela Nivea, Garnier cu crema, gel de dus si ce mai are prin el. E pana in 20-30 de lei si are multe chestii in el.

| Maysa a răspuns:

Servus!
Oricum, nu prea contează cadourile 'fizice' pentru mame, în general... însă poți să-i iei un buchet de flori [transafiri roșii] și să-i spui un sincer "La mulți ani! Te iubesc!". Atunci, sigur se va bucura mai mult decât dacă îi dai ceva și nu-i spui nimic happy.

| pisycootszataa explică:

Nu stiu cui sa ii dau funda :-ss

| pinkzuzulove a răspuns:

Ce zici de un parfum si un buchet de trandafiri.