| InYourPants a întrebat:

Trebuie sa fii frumoasa ca sa ai sugar daddy?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fizic si intretinere, fardata sa arati bine. Dupa ajungi cine stie unde. Exista multi proxeneti care va cauta, miturile astea care le aveti in cap cu banii va baga la sapa de lemn

| darrio2007 a răspuns:

Ce legatura are tăticul cu frumusetea ta?

| Violleta2022 a răspuns:

Da, trebuie sa fii DOAR frumoasa, ca oricum restul nu mai conteaza!

| cristimihailov a răspuns:

Eu inteleg asa: ca sa trezesti un cocos batran la viata, iti trebuie energie.

Frumusetea ajuta, dar cred ca conteaza mai mult cum te misti.

| Lukasssz a răspuns:

Normal,trebuie sa arati trasnet.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

La cat de disperati sunt unii, nu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mult trebuie sa arati cum doreste el. Dubiosii ca ei au tot felul de fetisuri, unele fiind chiar paradoxale, cand ne gandim la standardele actuale.

| AndreeaWTS a răspuns:

laughing Trebuie să fii mai multe.
Dar în primul rând trebuie să arăți bine și mai important, să fii dotată cu ceva inteligență.
Sugarbaby poate fi considerată chiar ca un fel de meserie.
Nu știu cum e prin RO și care sunt cerințele loco, dar probabil tot la fel.

| InYourPants explică (pentru AndreeaWTS):

Pentru ce inteligenta

| AndreeaWTS a răspuns (pentru InYourPants):

Pentru că nu e suficient să fi doar frumoasă.
Nici un "sponsor" nu ține pe lângă el o femeie, pe care privind-o adânc în ochi, să îi vadă ceafa.
O sugarbaby nu e o prostituată dar nici o amantă.
El se va afișa cu ea, va participa la evenimente, va face parte din viața lui socială.
Iar dacă e însurat, în mod sigur va trebui să fie mai inteligentă decât nevasta. laughing
Gândește-te că vorbim de oameni cu bani mulți și poziții sociale, nu de Costică de la buticul din colț.

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru AndreeaWTS):

Tocmai inteligente nu sunt din moment ce tu, ca om îți vinzi trupul pentru o poșetă sau orice alt lucru material.Viața ta, este inestimabilă.

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru AndreeaWTS):

Măi cu cât mai naivă, mai credulă, mai aiurită, cu atât mai bine, căci scapă el mai ieftin și obține de la ea în materie de sex tot ce îi poftește inima.

| InYourPants explică (pentru JOHNtheADVISOR):

Ce lucrezi?