| MazareanuSephora a întrebat:

Ce părere aveți despre relatiile cu beneficii gen sugar daddy?

13 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Atat timp cat o relatie este benefica pentru ambele parti nu vad problema. Tipa primeste bani, el primeste companie.

Exista relatii tip sugar daddy care nu implica sex, doar companie. Practic tipa merge cu el pe unde merge si el ii da o alocatie + cadouri.

| RAY a răspuns:

Pe tema asta am vazut un serial italian si un film,ce sa spun,prostitutie mascata, barbati batrani care au banii si platesc fete tinere cu care sa faca sex,restul sunt povesti,nu poti stii pe cine dai,sunt tot felul de persoane, daca ala te bate tu cui te plangi ca ala are banul, esti sclava lui, parerea mea sunt niste obiecte sexuale, niste wc urii publice in care barbati iti fac nevoile, o femeie care se respecta se remarca cu capul nu cu vaginul

| Violleta2022 a răspuns:

Evident am o parere foarte proasta, insemnand ca fata se prostitueaza pentru beneficii materiale, sau de alta natura.

| Andreeush a răspuns:

Nu mă interesează astfel de relații.

| J0B0MAT a răspuns:

Sunt de părere că fiecare e liber să facă ce vrea(mă refer la persoane mature, capabile să aleagă ce e mai bine pentru ele).

| Plato a răspuns:

Mizerabil.

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Asta se promoveaza in ziua de azi, curvia, prostia, barbati in varsta care fac sex cu stranepoatele lor

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Mda. asta e societatea

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Si fetitele masculine aflate le menstruatie, tocmai azi mi-a trimis mesaj o fetita masculina,ray raule sa nu mai imi raspunzi ca imi vine menstruatia, alt barosan de internet cica il amenit ca il chem afara, gunoaie masculine, in timpul meu imi comentai ne vedeam afara, azi fiecare sobolan e tare in gura pe net, de asta si fetele sunt scarbite de specimene de astea si aleg barbati din vechea garda sa spun asa

| FaraNumePls a răspuns:

Daria stie cel mai bine laughing
Eu glumeam la un moment dat cu un amic ca mi trebuie un sugar daddy, cineva trebuie sa mi cumpere telefon, nu? rolling on the floor)
Acum serios, mi se pare o prostie. Ceva mizerabil daca pot spune astfel

| Toteu78 a răspuns:

Poți să traduci in română ca nu am înțeles nica din intrebare?

| nao13 a răspuns:

Așteaptă răspunsul de la haremul lu' Dan Bilzerian

| DareDevil96 a răspuns:

Fiecare parte are de castigat ceea ce urmareste, doar sa alegi Taticul bunlaughing