| GabiiHaș a întrebat:

Tu ce faci de revelion cu familia?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce se poate face? Se bea, se manâncă, se spun glume, etc.
Pa, pa.

| darrio2007 a răspuns:

Fac revelionul cu familia.Altceva nimic.

| AlinaaAli a răspuns:

Eu cu puiutzu' meu! deci e jumatate din familie, si cu niste prieteni intr-un clubtongue

| GabiiHaș explică:

Pai...merg la patinoar cu o prietena, apoi ne dam amandoua pe vartej si ne ducem acasa la mine.mancam,ne jucam pe calculator, ne uitam la niste filme horror(nu atat incat sa ne speriem rau de totI don't want to see)apoi ea se culca la mine si ne uitam la televizor pana la 12 noapteabig grin

| MMihai a răspuns:

Nimic, sunt singur și nu am familie!

| GabiiHaș explică (pentru MMihai):

Cum sa nu ai familiestraight face?!

| arvamircea a răspuns:

Io nu am facut nici o data nimic de revelion si as vrea foarte mult sa merg undeva da nu stiu de unde sa incep.

| dienuta1990 a răspuns:

Sincer cu familia si atat si nu fac nimic neobisnuit.

| georgiana1316 a răspuns:

Acasa cu familia si cu nana mea!