| georgika94 a întrebat:

Uite am probleme cu un baiat la scoala cu care am fost si nu stiu cum sa fac sa ma lese in pace ca mereu se ea de minecum sa fac si ce ar trebui sa insemne de ce ma chinuie atat?

Răspuns Câştigător
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Spune sa te lase in pace. Cred ca te vrea inapoi sau sa iti atraga atentia.Pa,pa

9 răspunsuri:
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Sincer nu stiu de ce se ia de tine ca uitandu-ma la poza ta chiar nu ar avea motiv.

| georgika94 explică (pentru SchiZz20CMrecords):

Mersi

| SchiZz20CMrecords a răspuns (pentru georgika94):

Era sarcasm nu trebuie sa multumesti.
asta daca stii cumva ce inseamnathinking

| georgika94 explică (pentru SchiZz20CMrecords):

Esti n mare b...

| SchiZz20CMrecords a răspuns (pentru georgika94):

Invata sa scrii prima data copil facut din betie ce esti.

| georgika94 explică (pentru SchiZz20CMrecords):

Poate tu esti da si n-am vrut sa sriu intreg sa nu te jignesc da esi fraiere.

| SchiZz20CMrecords a răspuns (pentru georgika94):

Scriu* esti*
deci pune mana pe o carte, lasa baietii ca tot o sa ai parte de ei :*(sa-si bata joc de tine ma refer)

| Skypee a răspuns:

Spune-i sa te lase in pace sau pune un prieten sau pe un var ceva sa-l bata ca eu asa as face. Funda!

| Anonim5566 a răspuns:

Nu stiu..incearca sa mai inveti ceva gramatica si poate te lasa.