| Cori2002cori a întrebat:

Un baiat mai mare decat mine m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el? Eu il plac si el. CE sa ii raspund?

Răspuns Câştigător
| SimonaQs a răspuns:

Spune-i ca daaa daca il placi si te place si el ce mai astepti te-a si intrebat... E un pas mare spune-i ca da :*
Funda?

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca il placi ii spui ca accepti sa fi cu el

| IloveME a răspuns:

Daca il placi, este ceva normal sa spui ca da big grin

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Care e motivul pentru care nu ai accepta, atata timp cat il placi? Faptul ca, e diferenta de varsta?
Nu mi se pare un obstacol. Mai ales ca baietii se dezolva mai greu psihic.
Atata timp cat iti place baiatul, accepta!
Succes!

| neutrino a răspuns:

Depinde ce inseamna "sa fii cu el".

| Dariusuu a răspuns:

Sincer as vrea sa formam un cuplu doar sa fie ceva serios.

Sa va tina.

| AtateaConditii a răspuns:

Nu pentru ca ne placem reciproc si e un motiv ca sa te resping? Logic ca da daca va placeti ce intrebare e astalaughing. Daca nu ai incredere in el asta e alta mancare de peste, ii spui sa astepte sa sa mai treaca timpul si vezi tu.

| Isabella95 a răspuns:

Raspunzi afirmativ!
Baietii mari sunt intodeauna mai maturi si stiu sa respecte si sa aiba grija de o fata!

| Sarcastique a răspuns:

Păi, dacă ţi-a spus că te place, ce mai stai? Dacă îl placi şi tu nu lăsa diferenţa de vârstă să se bage într-o iubire adevărată. Baftă!

| Crisotemi a răspuns:

Depinde cati ani ai tu si cati ani are el...
de exemplu daca tu ai 15 ani si el 25 nu se poate legal, chiar daca voi va iubiti, poata sa se duca cineva la politie si s-al denunte de pedofilie

| deliciooouuusss a răspuns:

Mai intai spune-i ca mai te gandesti si a doua zi ii vei da raspunsu (afirmativ sau negativ). Daca vei accepta din prima isi va da seama ca esti in limba dupa el. fi mai rece tu. si el se va tine ca un catelus dupa tinehappy