| anonim_4396 a întrebat:

Buna m-am mutat in alt judet si dupa vreo cateva luni am primit niste apeluri cu nr privat. am raspuns si acel baiat nu a vrut sa imi spuna cine e si i-am inchis. dar apoi a insistat cu 2 apeluri in alta zi si am rasp si atunci dar problema e ca nu a vrut sa imi spuna cine i a dat nr. el mi a zis ca il are de la un baiat care a fost cu mine in liceu si el de fapt vroia sa ne intalnim si eu nu am acceptat deoarece nu am incredere in oricine.si cand m a sunat odata m a intrebat daca vreau sa ii dau id meu. i l-am dat si i-am cerut web dup aceea cand a intrat p mes face esti fff frum dar eu am zis bine si dup aceea a inceput sa spuna ca m a visat tampenii din astea.si cand l-am vazut la web nu mi se parea cunoscut. dar acum ma saluta asa din cand in cand pe mes decat imi zice buna ce faci dar in rest nimic. ce spuneti? sa ii raspund la mesaje sau nu? ca se stie ca ma place dar eu nu prea il plac adica nu imi place asa cum e app el are 17 ani la fel ca mine dar nu stiu ce sa fac sa ii mai raspund pe mes?

Răspuns Câştigător
| ganeaa a răspuns:

Buna sa fiu sincer nu prea mi-a placut felul cum a incercat sa se bage cu tine inseama si tu sti cel mai bine ce vrei daca nu iti place de el ignora-l lasa-l in pace cand se baga inseama nu ii acorda importanta sau zi direct ca nu vrei sa fi cu elhappy

3 răspunsuri:
| deewskk a răspuns:

Rasp, si fii draguta cu el, da daca te intr daca vrei sa fii cu el, spune-i ca nu ca iti pl de altcineva sau na ma rog spune-i ca nu esti interesata de le si gta.a si nu uita sa-i spui sa te lase in pace. daca nu vrea incearca sal ameninti cal spui la politie sau na ma rog chestii deastea.bafta multa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu ca mi-a spus dupa ce i-am dat id-ul am vb asa decat de vreo 3 ori acum 2 luni si ceva dar acum nu a mai zis nimic si nici eu nu o sa ii mai raspund poate mai rar.

| Nenumescovici00 a răspuns:

Sfatul meu e sa nu ii raspunzi, daca nu vrea sa iti spuna cine si de unde e de ce sa ii spui tu? Nu il mai baga in seama sau fi sincera si spune-i ca nu esti interesatawinking