| anonim_4396 a întrebat:

Un baiat mai mare se da la mine si eu nu stiu cum sa ma comport cu el happy ce sa-i zic, sa-l resping oare? e frumusel asa dar nu stiu ce sa zic... FUNDAhee hee

5 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Lasa'l.Sunt baieti frumusei si de varsta ta. happy

| misteralexutzu a răspuns:

Daca si tu il placi nu conteza asa de mult varsta!

| Allexia4 a răspuns:

Nul respinge dar mai intai asigurate ca nu isi bate joc de tine si ca nu glumeste atunci cand se da la tinehappy. Sper ca te-am ajutat.:*

| Mayra_9676 a răspuns:

Depinde cat de mare este.Nu il respinge, vezi cum se comporta cu tine!:*

| andreea1999_1915 a răspuns:

Eu zic sa ii dai o sansa ca daca nu incerci poate vei regreta mai tarziu