| L•o•L•L•y•P.o.o.p.s a întrebat:

Se da la mine un baiat cu 10 ani mai mult ca mine. Cum sa il resping fara sa se supere? Fundita.

Răspuns Câştigător
| Emma a răspuns:

"Eu te vad mai mult ca pe un prieten.nu te supara, dar vreau sa ramanem doar prietenihappy"
Asta daca iti propune sa fiti impreuna
Daca doar se "da" la u, nu`i da prea multa atentiewinking
XoXo
Funditsaaaaa, plsslbatting eyelashes

8 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Zi ca vrei sa fi fecioara pana in noaptea nuntii. thinking
Sau ca tatal tau eu facut nu stiu ce (rau) la fostul tau prieten. rolling on the floor
Si mai este o solutie, daca ai sub 15 ani spune-i ca ai iesi cu el, dar nu vrei sa ajunga si el la zdup ca si fostul. straight face
In oricare din variante, daca este un tanar nelinistit si tine la pielea lui, va pleca sa caute o varianta mai convenabila, pentru el. big grin

| anaid a răspuns:

E baiat mare ii spui "pa" si intelege singuroh go on

| deea40 a răspuns:

Daca toto vrei sa fi dragiutza...
ai putea sa i zici ca nu vrei o relatzie u el ca e prea mare. si ca ar trebui sa te lase in pace si dac nu functioneaa ia-l la misto si se plitiseste si dac nici asa nu mereg evital nu mai iehsi pe afar cand e si el. si uita el. sper ca te-am ajutat bafta

| Ea12345 a răspuns:

Da-i cu flit.Se va plictisi daca nu-l bagi in seamawinking

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Vere sorry esti mai mare ca mine si nu ma bag. Puncthappynu-ti trebuie discurshappy

| brosu a răspuns:

Depinde ce vrei, să-l respingi sau să nu se supere.
Tu hotărăşti!
El este un vânător, tu vrei să fii doar un vânat?

| Didy_4281 a răspuns:

Ii poti spune ca nu te simti atrasa de el si este mai mare decat tine cu foarte multi ani

Răspuns utilizator avertizat