| motolo9ve a întrebat:

Una din prietenele mele trebuia sa vina in seara la mine sa doarma, si-a intrebat mama si a spus ca da a.Azi a vorbit si cu tatal ei si a zis ca nu.M-am saturat e prietena mea ce mai buna si parinmtii ei zici ca daca stam singure dupamiaza asta dam foc la casa.Si totul credem noi ca o data la ea am baut niste frapeuri si parintii ei au gasit plicurile.Ce sa le spunem ca sa o lase? Va rog raspundeti cat mai repede.

2 răspunsuri:
| motolo9ve explică:

Problema e ca parintii ei nu cred faze din astea cu scoala

| REBEKAHs a răspuns:

Poti sa le zici ca aveti ceva de facut pentru scoala sau ca e ziua ta si vrei sa faci petrecere in pijamale si vor veni mai multe fete.