| Mumoasa_Ada_A_1984 a întrebat:

Unde pot gasi un psiholog bun si ieftin?

6 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Pastorul Bisericii Adventiste din localitatea în care locuieşti. Mergi cu încredere la el. Nu te costă nimic în afară de curaj.

| pietrean a răspuns (pentru anonimg):

De cand un pastor(preot) este psiholog? Astia nu fac decat sa-si atraga enoriasi.
Specific:sunt atee convinsa si nu am nimic cu nici-o religie!

| pietrean a răspuns:

Cred ca ai 24 ani(din "profil"nu am vazut anul nasterii). Banuiesc ca esti salariata.Te duci la medicul de familie, iti da o trimitere pentru Policlinica si acolo, gasesti medici psihologi. Nu te costa nimic!
Incearca sa ai incredere in tine, sa gasesti singura solutii sa treci peste greutati, probleme si va fi mult mai bine.De obicei medicii nostri, dau usor pastile, care te tahuiesc.Ei nu pot sa-ti rezolve problemele tale, asa ca, tu esti medicul tau cel mai bun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/useri?s=telefonulcopilului&o=rank_asc
nu te costa nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba doctorul de familie.big grin
Eu am fost la medicul de familie la un control de rutina si am intrebat unde pot gasi un psiholog bun si mi-a dat frumos spitalul si numele.

| VrajitorulMaleficRevine6666 a răspuns:

De ce ai nevoie de psiholog? Ti-a rupt elanul lobul occipital? Un psiholog bun si ieftin e boschetarul de la coltul strazii, spune-i ca te-a trimis Ion Creanga la el si o sa te psihologheze