| GEORGEL2012 a întrebat:

Unde sa mergi cu persoana iubita la prima inaltine? ce subiecte sa abordati avand in vedere ca a-ti mai vorbit pe internet?

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Pentru ca v-am cunoscut pe internet posibil sa-i fie teama de tine; cred ca se va simti bine in locuri frecventate de multe persoane, fie ca e vorba de parc, terasa, pizzerie, cofetarie.La prima intalnire poti vorbi despre scoala, literatura, filme vizionate, sporturi practicate.Cauta sa nu monopolizezi discutia, sa te arati sincer interesat de ea, s-o lasi sa vorbeasca. Distractie placuta.happy

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La o plimbare, ziua, apoi la o piesă de teatru, etc.
Pa, pa.

| sabin89 a răspuns:

La prima inaltime? A-ti, in loc de ati?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Mergi la o plimbare în parc, subiectele vin pe parcurs.
Te pup!

| SefaTa97 a răspuns:

Prin parc. Nu stiu ce ati putea vorbii...
Vedeti voi pe moment.

| ellaells a răspuns:

Pai o poti invita la un film, la o cafea sau in parc. Subiecte de abordat vin pe parcurs, nu are rost sa iti faci planul inainte happy Succes