| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu cum va fi prima data cand voi face dragoste cu persoana iubita avand in vedere ca sunt baiat. Daca se poate cu lux de amanunte.

Răspuns Câştigător
| madyddd a răspuns:

Nu poti afla cum e prima noapte de amor, decat daca nu incerci!

Nu uita, asigura-te ca veti face dragoste protejati, nu vrei sa ai pe cap riscul unor infectii nedorite sau chiar al unei sarcini.

9 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Lasa lucrurile sa vina de la sine. Nu-ti face prea multe ganduri.

Răspuns utilizator avertizat
| clickclicksnap a răspuns:

Nici nu vei sti cum si mai ales cand s-a terminat. Ce e bine este ca vei avea la ce medita o buna perioada. Cam asa va fi

| Stefania_Morosan_1993 a răspuns:

O sa iti doresti sa mai faci si alta data deci o sa iti placa