| Optimus7 a întrebat:

Unei fete i-a placut de mine. Am iesit cu ea de doua ori. Era totul foarte frumos si romantic. I-am cerut prietenia si mi-a zis ca se intreba cand o sa fac pasul si ca stiu raspunsul. Pe mess mi-a zis ca ii place de mine. A doua zi ne-am intalnit(a treia oara). M-am apropiat de ea sa o sarut si m-a oprit si s-a distrus tot ce construiseram pana atunci. Mi-am cerut scuze. De ce s-a intamplat acest lucru? Unde am gresit? Ce trebuia sa fac in continuare?

8 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Pai poate a fost timida si nu a vrut sa te sarute. Dar mai incearca.Si poate ia n-a vrut sa te sarute ca v-ati intalnit foarte putin(3 zile).

| push2gl a răspuns:

Incearca sa te intalnesti iar cu ea poate era timida

| Bylok a răspuns:

Buna!

poate nu a mai avut un iubit si ii este oarecum frica

incearca sa te mai intalnesti cu ea

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Poate ea astepta altceva de la tine, si tu nu iai oferit aceea.
Poate tu nu ai facut-o sa se simta fericita! : nu i-ai dat cadouri( nu cine stie ce cadou: o ciocolata, un inel dragut, cercei, chiar daca sunt lucruri marunte pentru fete inseamna mult de tot ).
Sau mai existaa o posibilitate, nu sunt sigura, dar poate ca nu poate fi exclusa : poate fata aceea vrea sa te ia in ras, adica sa'si bata joc de tine.( poate n'o fi asa... )
Dar tu incearca sa o intrebi de ce a procedat asa, ce o deranjeaza la tine, ca poate relatia ta cu ea va merge!
poti sa o intrebi!" X ( numele ei ), scumpo, de ce ai procedat asa, de ce ai facut asa, stii sentimentele mele fata de tine, spune-mi ce ai pe suflet si o sa fie mai bine! " Spune'i intr-un loc linistit si placut, cand ve'ti singuri!
Iar daca nu vrea si zice nu si nu, fa'ti alta prietena, ea nu te merita, sunt foarte multe fete acolo unde esti tu.
Bafta :*

| Cezar a răspuns:

rolling on the floor Tipic, ca in filmele cu prosti!
Spune-i sa iti mai dea o sansa!

| Claudia a răspuns:

Poate nu stie sa sarute laughing... nu stiu ce sa zic thinking o fi intervenit ceva... sti cum e lumea oh go on barfe despre tine thinking eu stiu, da las-o in pace oh go on daca nu vrea, nu vrea thinking

| meera a răspuns:

Incearca sa te intalnesti din nou cu ea si stai linistit poate nu e vina ta unele fete sunt timide nu te ingrijora

| meera a răspuns:

Pai poti sa incerci sa te intalnesti din nou cu ea si nu iti fa griji unele fete sunt timide suno spune-i ca vrei sa va intalniti si dupa aceea vezi tu ce faci dar nu iti fa atatea griji probabil ca daca e timida sa rusinat unele fete mai fac asa