| Donatello a întrebat:

Imi spun parerea mea si va spuneti si voi parerea voastra la o intamplare. In mai am cunoscut cu un prieten doua fete. A doua zi ne-am plimbat noi 4 + un baiat. Dupa aceasta plimbare mi-am dat seama ca uneia din fete i-a placut de prietenul meu.
Apoi eu am iesit cu aceste doua fete, prietenul meu nevrand sa vina. Eu mi-am dat seama ca celailalte fete ii place de mine. Dupa aceasta intalnire fata careia ii placea de prietenul meu ma intreaba de ce nu ies cu prietena ei si ce parere am despre ea. Peste doua zile am iesit cu aceasta fata. Au fost momente frumoase.
Intr-o zi i-am cerut prietenia si mi-a zis ca se intreba cand o sa fac acest pas si ca stiu eu raspunsul. Seara pe mess mi-a spus ca ii place de mine. A doua zis cand am dat sa o sarut mi-a zis ca nu.
Eu am crezut ca totul este pentru ca era mai mica decat mine dar apoi m-am gandit ca poate a fost pe interesul prietenei ei ca sa se puna cu acel baiat.
Voi ce credeti?

6 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Cei de inteles de aici?
Ca te-a refuzat o fata si ai ramas cu boasele umflate, ok, mergi mai departe coita, ca are balta peste.

| isauranick a răspuns:

Parerea mea este ca acea fata te-a chemat la intalnire pentru ca prietenul tau sa fie singur si sa se intalneasca cu cealalta fata doar prin tine putea ajunge la prietenul tauhappy stai linistit ca fete sunt destulehappy

| roby096 a răspuns:

Dupa parerea mea, ai gandit cam mult, si ai cam tras concluzii... Deci poate nu a vrut din al motiv, sau poate ca ai luat-o prin surprindere (am mai vazut chestia asta pe youtube) dar tu de ce nu vorbesti cu prietenul tau? sa ii zice de fata cealalta.

| Sw33ty_9502 a răspuns:

Poate ca nu era pregatita pentru acel moment.Sau cum au spus si ceilalti poate nu te placea...

| claudiu_9632 a răspuns:

Sincer eu n-am inteles aproape nimiclaughing

| armandradu a răspuns:

Eu cred ca acea fata nu-i placea de tine si vorbise cu cealalta fata sa va intalniti ca sa ia poata sta de vorba cu prietenul tau