| vallerya a întrebat:

Urgent imi trebuie mesaje de felicitare pentru ziua de nastere

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy draga mea, ureaza ceia ce simti tu ca vine din inima, nu trebuie sa ii scrii o pagina, pentrua se simti bine, ceva ce simti tu cu adevarat...

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cât de urgent să fie?
http://ofelicitare.ro/mesaje
Pa, pa.

| Rebbbeca a răspuns:

1.La Multi Ani inca o data, spune-mi, cand o facem lata?

.2.sa stii in viata ce cauti, sa ai norocul de a obtine si de a pastra si sa-ti dai seama cand ai gasit... La multi ani!

3.O zi din an este a ta. Si pentru ca e a ta este cea mai frumoasa zi a anului. Sa te bucuri de ea impreuna cu cei apropiati. La multi ani!

4Iti doresc ca in fiecare an numarul de lumanari sa scada si numarul de petreceri, torturi si urari de La multi ani sa creasca

5.Visele de azi sa devina realitate. Sperantele de mine inpliniri. Orice cadere un pas inainte. Gindul bun sa te insoteasca mereu! LA MULTI, MULTI ANI!

6.O floare de ziua ta Intr-o gradina inmiresmata ma plimb si-o floare imi zambeste. O alta floare mai frumoasa ca-i ziua ta imi aminteste. M-aplec sa rup firava floare ca sa ti-o daruiesc, o strang in brate si-o sarut si simt apoi cat te iubesc! Dar floarea iute se ofileste si nu pot sa ti-o dau asa, deci singurul dar (persoana caru-i vrei sa-i scrii)e "La Multi Ani" din partea mea!