| AlexandruGabriel58 a întrebat:

Urmeaza sa fie ziua surorii mele si vreau sa i iau ceva ce sa i placa.Am vazut ca la Emag poti face carduri cadou si ma intrebam ca daca as face unul as pierde din banii pe care i amsi ar trebui sa dau de la mine sau daca fac unul nu trebuie sa dau nimic, nu stiu dar vreau sa aflu. Funda!

1 răspuns:
| Ciobanu_Andrei_1998 a răspuns:

Ca sa faci un card cadou trebuie sa platesti.De exemplu daca vrei sa ii faci cadou un card de 200lei tu o sa platesti 200lei pentru acest card. Daca nu ai indeajuns de multi bani, ii poti lua un lantisor si o cutie de bomboane cu ciocolata. Fetele adora ciocolata, crede-ma laughing