| KaterinaPetrova a întrebat:

V-a dezamagit vreodata persoana cea mai draga voua?sad ce ati facut?sad ati mai iertat? ati putut trece peste?crying

9 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

1. Da. Încă de două ori.
2. Am trecut peste.
3. Nu, şi nici măcar n-am luat în considerare să iert.
4. Da, am putut. La început a fost mai greu dar am putut.

| PinkPanther a răspuns:

Depinde in ce a constat dezamagirea, daca nu a fost ceva extraorcinar de grav, da, primadata ierti, doar e o persoana draga, dar nu mai mult ca se invata.
dar daca e vb de ceva grav nu am iertat deoarece degeaba iti e o persoana draga daca ea te "lucreaza pe la spate"

| Dema a răspuns:

Da! Dar eu nu am iertat-o, nici tie nu ti-as recomanda s-o ierti! Peste un timp vazind ca nu o iert si-a cerut iertare in public, atunci am vazut ca nu a facut greseala intentionat! Bafta!

| nevermind_3854 a răspuns:

Ierti dar nu uiti

| RockaruL a răspuns:

Da...Si am iertato...De multe ori.

| Shiver a răspuns:

Odata ce este persoana cea mai draga, atunci cand iubesti, ierti dar nu prea poti ierta.

| Roxy1993 a răspuns:

Am ranit persoane dragi, poate asta mie firea. Ma uit in ochii mei in poze si imi intorc privirea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am iertat desigur si, mai ales, am inteles un lucru, ca o persoana poate sa te dezamageasca doar atunci cand astepti de la ea la prea multe, ceea ce inseamna ca nu o accepti asa cum e. Morala ar fi: accepta oamenii cum sunt si nimeni nu te va dezamagi niciodata. Bafta!

| csilla_6409 a răspuns:

Da am incercat sa trec peste si sa iert pentru ca daca tu nu ierti pe cineva cum sa ai pretentia sa fi iert? Acuma depinde cu ce teo dezamagit.