| anonim_4396 a întrebat:

V-am intrebat daca i-ati pune numele VERSAVIA ficei dvs, pentru ca pe mine asa ma cheama, nu mi-as nenorocii fetita niciodata c-un asa nume, am un baietel de 9 luni il cheama ALEXANDRU, iar fata daca o sa am o s-o cheme ANDREEA.

13 răspunsuri:
| ines a răspuns:

E un nume interesant mai ales ca mie imi place ca copiii mei sa aiba nume mai deosebite.

| mirunaioana a răspuns:

Si mie imi plac numele deosebite, rare si care sugereaza o personalitate puternica.Ca al meu, Miruna.Numele tau este intr-adevar foarte frumos, are o sonoritate placuta dar cred ca atunci cand voi avea copii nu voi pune numele de Versavia pentru ca nu e genul meu.Iti sugerez sa pui alt nume daca o sa ai o fata pentru ca Andreea e prea des intalnit si nu are nimic special, asa cum are Versavia. Ce parere ai de Bianca, Ruxandra, Daria, Gabriela, Vanda, Elisa, Erica, Anastasia, Catalina, Selina?

| 20pamy a răspuns:

Mie imi plac numele mai deosebite (asa cum e si al meu, Pamela), as alege ceva special pentru copii mei, dar de numele acesta nu am auzit pana acum.

| Klara a răspuns:

Mai degraba o nenorocesti daca ii spui Andreea. straight face
N-am nimic cu Versavia, e foarte dragut, dar e cam bisericesc...
In schimb Andreea, mult prea comun si urat straight face

| betty17 a răspuns:

Nu sunt invidioasa crisstina dar sincer nu i-as pune acest nume unui copil... mie una nu imi place:pe

succes

| xtina a răspuns:

De ce? Este un nume foarte frumos!
Daca cineva ti-a zis ca nu-i frumos se inseala amarnic!
Invidia!

| yourfriend_1956 a răspuns:

Tu poti sa-i pui ce nume vrei. e copilul tau insa mie personal nu imi place numele versavia

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Stii ceva clara pe mine ma cheama andreea si nu mi se pare un nume urat comun poate dar urat nu si ai grija cum vorbesti

versavia este un nume de care nu am auzit si nu prea imi place

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uneori numele puse copiilor ii pot afecta atunci cand vor creste, dar orice nume are semnificatia lui, asta daca se poate numi nume.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E cu "S" sau "sh"? Nici mie nu-mi place numele ce-l port, dar m-am obisnuit intre timp.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E un nume neobisnuit si deosebit! Poarta-l cu placere!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este un nume foarte frumos, neobisnuit si suna super, interesant ce insemna?

| Rose_2860 a răspuns:

Ce nume e asta Versavia? Nu am mai auzit de el si nici nu'mi place!