| Ioana98800 a întrebat:

V-as ruga frumos, persoanele care nu sunt interesate sa ma ajute cu un sfat bun mai bine sa nu o faca deloc. Intrebarea mea e mai mult sa imi spun oful mie cat si voua ( pentru ca nu prea am cu cine sa vorbesc despre ce simt sau ce probleme am ). Avand in vedere ca e un site dedicat lucrurilor de genul acesta. desii am mai vazut si alte intrebari ne la locul lor pe ici pe colo dar nu e problema mea asta. " Problema mea " are o varsta destul de inaintata cam cu 12 ani in +. Stiu deja ce parere v-ati facut dar nici in ruptul capului nu prea inteleg sau ce-l putin inima mea nu intelege ca nu e bine la ce m-as avanta. Si sigur un lucru spus de catre voi imi va fi de ajutor. Are o iubita de 3 ani iar eu, fara sa vreau am pus ochii pe el ( sentiment cat se poate de reciproc pentru ca m-am convins singura de asta din ce imi arata el ) Plus ca e un sentiment mult mai frumos cu el. Nu e ca si cu alte persoane care le-am cunoscut pentru prima data. Acum...el de ce e interesat de mine?! Daca are atatia ani cu domnisoara respectiva? Ne-am cunoscut intr-un loc unde el lucreaza,,, iar eu, unde merg aproape zilnic sa invat cate ceva de la oamenii din jurul lui ( nesimnificativ sa spun unde ) mai ps. la locul lui de munca, unde ne-am si cunoscut. Nu exista zi sa nu se uite la mine de cate ori sunt acolo,,, Ce e de facut? Ce sa ii spun? Intentia mea nu este sa distrug ceva...ci doar sa fiu impacata cu sufletul si mintea mea. Ce e de facut cu astfel de barbati,,,?

1 răspuns:
| Catalina_Cristina_1998 a răspuns:

Imi pare rau pentru tine, dar daca e cu 12 ani + nu merge. daca nu mai avea iubita, mai ziceam, dar. poti sa-i spui ce simti, daca nu va accepta, asta e