| TINA666 a întrebat:

Bun, sa incep cu problema mea...ca multe alte persoane, am o relatie de 4 ani cu un baiat, problema este ca au intervenit foarte multe probleme, el se comporta f nelalocul lui si sincer nu stiu daca il mai iubesc sau nu, intre timp am cunoscut un baiat(nu mi s-a mai intamplat sa ma simt atrasa in halul asta de altcineva de cand sunt cu el). Ne-am intalnit, A FOST totul foarte frumos, ma suna mereu, mesaje toot, pana cand. a inceput incet incet sa se distanteze, stie ca am prieten, nu stie situatia pe care o am cu el. i-am zis ca nu vreau sa ajung sa ma intalnescu cu el doar ca sa ne. si de atunci fix asta a facut. isi pune ambitii cu mine, gen sa nu imi faca pe plac sa faca exact ce nu vreau eu si ce nu imi place. i-am zis sa o terminam daca vrea ca e ok dar nu vrea nici in ruptul capului. Imi place destul de mult si nu stiu cum sa il iau

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

De ce nu ii spui ce situatie ai tu cu prietenul tau si sa-l intrebi de ce face asa? Cred ca sa deschizi acest subiect v-ar face bine amandurora. ^_^

| Nicky29 a răspuns:

Doar ca sa ne ce? pentru ce te intalnesti cu el? Oricum tu sti mai bine ce ai de facut daca continui sa te vezi cu ala despartete de celalt nu ii face pe amandoi sa sufere. Cine alearg adupa doi iepuri nu prinde niciunu.

| yasemin a răspuns:

Mai bine le faci pasi la aman2 sigur vei gasi ceva mai bun

| TINA666 explică:

Ideea e urmatoarea...cu prietenul meu situatia e mai complicata, parinti etc oricum vreau sa ma despart de el, dar e mai greu. cu el am stabilit la inceput ca avand in vedere situatia mea o sa fie o aventura.imi place ca aventura, insa ma baga in ceata faptul ca isi pune ambitii cu mine, cand suntem impreuna e un gentleman, daca ii zic sa o terminam nu vrea, am vrut sa fiu deschisa si sincera cu el insa s`a inchis in el.

| jerry_4066 a răspuns:

Lasal sa te loveasca si o sa se schimbe situatia ai sa vezi, Baftahee hee