| gabiulia a întrebat:

Va rog ma ajutati si pe mine vreau un prieten de 15/16 ani din baia mare sau baia sprie va rog eu ma numesc iulia am 13 ani si sunt din baia sprie va rog id meu rock_emo_iuly_20@rocketmail.com

8 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Esti asa disperata incat sa ai prieten de la 13 ani? La ce-ti trebuie? Simti nevoia de sex or what? Freak girl.

| GuessWho a răspuns:

Ce-a ajuns tara asta! Ne cautam iubiti pe net, off!no talking

| itscloudyoutside a răspuns:

Fată dragă, calm down, şi vezi-ţi de viaţă. Nu mai fi aşa disperată după băieţi că ai timp de ei.

| jubike a răspuns:

De ce vrei un baiat de 15/16 ani cand tu ai 13? Vezi de viata ta si lasa baieti ca ai timp de eiwinkingNu mai fi asa disperata!

| madyddd a răspuns:

WOW.laughing la cum ne rogi insemna ca chiar ai nevoie disperata.linisteste-te scumpo.

Răspuns utilizator avertizat
| Valkyrja a răspuns:

Serios, ori îţi cauţi un tip de 13-14 ori aştepţi până mai creşti.

| DudeesxD a răspuns:

Pff. Mai incet. O sa iti gasesti la momentul potrivitwinking.