| ღAndrutzaღ a întrebat:

Va rog! Peste o saptamana e ziua mamei mele si am 42 de lei si nu stiu ce cadou sa-i iau. E urgent. FUNDA+VOT

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Un buchet de flori si un biletel in care sa-i zici cat de mult o iubesti! Pentru ea gestul conteaza mai ales ca vine din partea ficei ei! Si vei cedea ca vei face o impresie super! Oricum ureaza-i,, LA MULTI ANI"! Si din partea noastra! pa.

7 răspunsuri:
| danyelo112 a răspuns:

Cel mai bine pentru mama ta ar fi ca tu de acei bani sa ii personalizezi ceva si nu sa iei gata facut de la un magazin... ceva personalizat la un Carrefour sau la alt centru comercial introduce automat si ideea de nou decat aceleasi cadouri clasice si vechi de ani de zile.bafta

| Andy17 a răspuns:

Fai ceva de mana sau daca canti la vreun instrument cantai ceva ii va placea!

| sandra2012 a răspuns:

Cumpara-i ceva simbolic, sunt sigura ca pentru mama ta conteaza gestul ca te-ai gandit sa ii iei ceva de ziua ei. Nu stiu, un buchet de flori, un set de ingrijire personala, orice. Repet, venind din partea ta orice o va face fericita. Mai ales un "La multi ani mami te iubesc" ar face-o cea mai happy.

| Chris88 a răspuns:

Vezi ceva idei pe www.cadourifemei.com

| Smilee4Mee a răspuns:

Ai putea sa'i iei un buchet de flori si o cutie cu bomboanewinking(din poza vad ca esti micuta) ai putea sa'i faci o felicitare sau sa'i iei ceva bijuterii sau o hainuta daca iti ajung baniibatting eyelashes. Succes! Funda?

| PRamona a răspuns:

Sall andreea! de obicei femeilor le plac florinle si la cati bani ai poti sa ii iei un buchet de flori si pe langa asta poti sa ii faci o felicitare facuta de tine ( sau orice altceva facut de mana ta) si poti sa te duci la o librarie sa ii iei un bibelou ( ma refer la ceva semnificativ sau o vaza frumos decorata din ceramica)...un lantisor...depinde ce ii place. Mult succes si la multi ani mamei tale!

| ღAndrutzaღ explică:

I-am luat o felicitare un buchet de trandafiri si i-an facut un semn de carte monstruos.Va multumesc foarte mult la toti.Mamei i-a placut cadoul dar cel mai mult i-a placut ca i-ati urat si voi la multi ani!