| NikkiBrizz a întrebat:

URGENT
este ziua mamei mele peste 2 zile si nu stiu ce cadou sa ii fac de ziua ei adica ceva tort sau o surpriza ceva va rog mult idei

4 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Cerere-i bani tatei si cumparati impreuna un cadou cum trebuie; daca e mama asta nu inseamna ca nu-i plac lucurile bune si scumpe-un parfum, o poseta, o bijuterie.Sigur te va sustine financiar si va fi ce trebuie!

| andru10best a răspuns:

Pe langa tort iti propupun sa ii faci un album foto plin de poze cu voi si la fiecare poza sa scrii ceva emotionant.
Asta este cel mai bun cadou ever pentru parinti.

| Ioanaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Ok o sa-ti dau cateva idei...
Gateste-i un tort (retetele le poti lua de pe internet) singura sau alaturi de o prietena dar ai grija sa nu o dati in bara. Uita-te pe internet(youtube) la niste tutoriale pentru obiecte decorative si fii cat mai creativa ii poti lua si un cadou( buchet de flori, set de --- de bucatarie, ce o intereseaza pe ea) dar ultima idee si nu cea din urma fii cat mai originala si fa-o din suflet si vei vedea ca mama ta te va aprecia si va fi mandra happy Succes!

| WiLd121414 a răspuns:

Eu anul trecu de ziua mamei, am facut faza cu exmatriculatu'laughing am pus pe varumeo (26 de ani cred) sa o sune sa ii zica sa se prezinte pana pe data de. la scoala etc.

Si cand a venit la mine si m-a intrebat ce-am facut, i-am dat un buchet de trandafiri si i-am multumit ca ii pasa si ca nu a sarit direct cu bataia pe mine laughing