| Gentiana a întrebat:

Rasp {URGENT} va rog! Sambata este ziua mamei mele, si nu stiu ce cadou sa ii iau.Nu am prea multi bani la dispozitie.Chiar nu stiu. Fundaa~!

Răspuns Câştigător
| Alexandru_3646 a răspuns:

Mama ta niciodata nu va avea pretentie de un cadou costisitor, ceva din suflet va fi bine primit, ce ii place ei sa faca? cumpara-i ceva care sa-i fie folositor, sau cumpara o rama frumoasa si pune-i o poza cu voi doua thinking bineinteles niste trandafiri ar fi si ei bine primiti si pe deasupra mai pregate-ste si o urare calduroasa.

5 răspunsuri:
| StubblyTooth a răspuns:

Un buchet de flori, se va bucura mult mai ales ca e de la tine

| Alex a răspuns:

Imbracaminte, incaltaminte, ceas, bijuterii, posete etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii poti scrie un fel de scrisoare in care sa scrii tot ce simti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti iei o cutie mare si te pui in ea si te infatisezi in fata ei!

| uǝʞɔıp a răspuns:

O felicitare
un parfum
un buchet de flori
sau ai pute sa te duci impreuna cu tatal tau prin magazine... el cu banii tu cu idei