| ema12miss a întrebat:

Va rog sa imi spuneti cum / ce sa ii iau ceva mamei mele. eu i-am luat o felicitare cu poza mea si astept sa vina 8 martie. va rog am nevoie de un raspuns!

9 răspunsuri:
| cυρcαкє a răspuns:

Bună. happy

Poți să-i cumperi un parfum, un aranjament floral, o carte, un ursuleț, o haină, papuci, etc. Depinde de bugetul pe care îl ai, ar fi trebuit să menționezi în întrebare o sumă.
Dar, eu zic că cel mai frumos este să faci ceva făcut de tine, se va bucura și ar aprecia foarte mult dacă e făcut de tine. Ai putea să-i faci o brățară a prieteniei (caută pe YouTube tutorial), o felicitare cu poza ta într-o parte și pe cealaltă parte să scrii ceva, mă rog, tu o cunoști mai bine.
Și ca să fie mai frumos ai putea să te trezești înaintea ei de 8 martie să pregătești micul dejun.
Sau ai putea ca de 8 martie să sărbătoriți tu și mama ta, sau chiar toată familia, la un film sau la picnic dacă va fi vreme frumoasă (deși nu prea cred).

Pa, pa. wave

| Bonotralalala a răspuns:

Daca ai banuti, poti sa ii cumperi un parfum, o esarfa; ceva simbolic.
♥ Totusi, si un '' te iubesc '' poate insemna enorm de mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
O carte frumoasă cu un trandafir alb,sau un parfum elegant, aici depinde şi de bugetul tău.
O cutie cu bomboane de ciocolată, sau îi poţi chiar tu pregăti ceva dulce, uşor făcut de tine acasă.
Oricum gestul contează, nu contează foarte mult ce-i iei.
Te pup!

| pozeanimate a răspuns:

"i-am luat o felicitare."
de ce sa nu creezi tu o felicitare? scrie cateva cuvinte din inima,
in dimineata de 8 martie scoalate tu prima, ora matinala
faci un ceai, cu lamaie, bagi felia de lamaie pe ceasca, pui felicitarea linga ceai.

| rebecutzaa a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi:
- parfum
-un ursulet cu fata ta:se face la comanda
-niste bijuterii
-poti sa ii pregatesti ceva dulce
sunt multe ideii.

| RebekkaRebbe a răspuns:

Hey mai bine ii iei ceva Un Ingerash sub forma de lumare si sub forma de martisor adica e mai decat sa dai bani pe parfumuri...si ai putea sa ii iei un tablou micut cu tradafiri un buchetel de flori:X

| xXxDariuSxXx a răspuns:

Poti sa ii aduci:
-O Felicitare in care sa ii zici ca o iubesti foarte mult, si ca ii vrei binele
-Flori
-Ceva Bun de ex: Cocolata etc bomboane
FUNDA!?

| H2SO4 a răspuns:

Buna! Eu i-am cumparat mamei mele o felicitare foarte draguta pe care scrie "my mom is the best", e foarte draguta.Am sa scriu in ea ce imi dicteaza sufletul si asta ii va ramane ca si cadou din partea mea pana la batranete.Eu consider ca ii va placea mai mult decat orice alt cadou(bijuterie, haina.lucruri materiale).Nu ca nu i-as putea face asta ca si cadou dar stiu ca nu asta isi doreste de la mine.
Ii voi mai canta o piesa ce are ca tema"ziua mamei". plus doua bilete la un concert al interpretului ei preferat..doar noi doua!tongue
Acum tu decizi ce o impresioneaza pe mama ta.

| Noname87 a răspuns:

Eu te-as sfatui sa-i ce ii place. Doar tu stii ce ii palce mai mult! Daca nu stii eu ti-as spune sa-i spui doar un LA MULTI ANI! Pentru ca e mama ta cred ca te va palce! NU UITA : nu intreba pe alti ce ai vrea sa-i iei unei persoane. Tot vine din inima. Alegerea este a ta! big grin