| KimK a întrebat:

Ce i-ati luat mamei/sotiei/iubitei de 8 martie?
(Sau daca nu i-ati luat... spuneti ce vreti sa-i luati)
(Sau daca nu ii luati nimic... SPUNETI laughing )
Astept cat mai multe raspunsuri!

6 răspunsuri:
| zeenath a răspuns:

Eu i-am facut cadou un platou de sticls si o sticla de vin personalizata! Puteti sa le vedeti pe blogul meu www.angelahaq.blogspot.com!;)

| yumeee a răspuns:

I-am făcut o broşă din FIMO în formă de gărgăriţă laughing, şi i-am luat un suport de lumânări, căci îi plac chestiile astea.
Nu cred că i-am dat de prea multe ori flori, mi se pare sec.
Cât despre iubită, eu sunt iubita, deci sper să primesc măcar... nu ştiu, zic şi eu, un Volkswagen Beetle.

| Ð0ℓySh a răspuns:

Hello,,,
Din pacate eu nu i'am luat la mami nimicsad
Sunt in strainatate si nu am cum sa ii ofer ceva.
Dar, de fiecare data cand venim acasa, ii luam cate un cadou pentru fiecare sarbatoare care a trecut happy :X

Astept sa vad ce primesc eu :X.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand e criza.
In al doilea rand este ca un cadou poate fi ghiocelul( existent in padure)
In al treilea rand zic: poti face o felicitare frumoasa din mainile tele(adica fara ajutor) sau sa cauti pe youtobe cum se face origami floare.

| NirvanaE a răspuns:

Eu i-am luat mamei mele o jucarie de plus foarte draguta si i-am desenat ceva si am facut un fel de scrisoare.

| lupoaica a răspuns:

Inca nu i-am luat, adica ii iau azi mamicai ceva. e greu sa iei o surpriza la cand ai 12 ani. Eu cred ca un cadou frumos ar fi un arbore genealogic, se vind la magazinele de cadouri, are citeva rame de fotografii in care pui pozele apropiatelor mamicii tale si va fi super cred, il impachetezi frumos si gata. am vazut ca unul costa in jur de 50 de lei, cel mai mic. In general putem face o felicitare manual. Putem lua ceva simbolic care sa aminteasca de noi. In general voi stiti cel mai bine ce isi doresc mamicile voastre. Important e sa oferim multa afectiune iar ceea ce oferim sa fie dat cu dragoste, chiar si un pupic sau o imbratisare sunt un cadou perfect. Bafta, sper ca vă place ideia mea!