| CleopatraElena a întrebat:

Va uitati la serialul Violetta? Ei,atunci, raspundeti-mi la intrebare:V-ati indragostit de cineva din film?

14 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu e chiar asa potrivit cuvantul "indragostit". Imi place de Leon

| CleopatraElena explică (pentru Djlsghtnquuw):

Stiu,ma refeream pe cine adori. Acum inteleg. Si eu il ador pe Leon!

| TheBestAndreea98 a răspuns:

De Diego ♥

| ILoveWeekends a răspuns:

Nu sunt "indragostita", dar ii ador pe Leon si pe Diego

| Ciocolina a răspuns:

Imi place de Leon. Are un zambet fermecator si o voce calda.
Eu sunt contra lui Diego.

| CleopatraElena explică (pentru Ciocolina):

La fel si eu! Il urasc 100%! Dar pe Leon...Oh, Doamne!

| Francescuta9 a răspuns:

De leon!

| ShawtyGal a răspuns:

Eu nu m-am indragostit de nimeni, dar imi place mult de diego big grin

| 스테파니 a răspuns:

Nu.

| Maria_Bia_1991 a răspuns:

Buna! Da, urmaresc serialul Violetta si imi place foarte mult de Leon! Funda :*?

| Violetta4ever a răspuns:

Eu il ador pe Leon si abia astept sa ii vad live pe 2 septembrie la Bucuresti!