| anonim_4396 a întrebat:

Vi se întâmplă când faceți o labă
Sa va doara testiculul?
Mie mi se întâmplă să mă doară testiculul după o laba și mă și ustura la urina
Dar dacă nu dau
Nu mă ustura la urina
Eu când o fac
O fac cu poze de pe internet adică poate părea ciudat
Că nu sunt orice fel de poze unele sunt și cu fete care țin un microfon in mână adică la concert asta poate părea ciudat dar îmi place
Nu știu Dc îmi fac fantezii
Voi aveți fantezii pe astea cu concert microfon?

Răspuns Câştigător
| RxTx a răspuns:

Încearcă sa nu mai faci ca e păcat iti pute patul si orbești!

MERGI LA DOCTOR EXISTĂ POSIBILITATEA SA FIE O VENA SPARTĂ UN FEL DE VARICE
Trebuie sa faci un RMN cu substanță de contrast
Si se descoperă defecțiunea.
Se rezolva chirurgical
Unele persoane mai au si cancer testicular sau sunt putrede pentru ca au stat prea sus si putrezesc

UROLOG UROLOGIE
la urolog trebuie sa ajungi

Asa se numește medicul UROLOG

| Mosotti a răspuns (pentru RxTx):

Ai mai lasa omu, nu-l mai speria, nu orbeste deloc, si nu e pacat deloc, iar patu nu miroase, depinde unde-si da drumu, ca nu si-o da pe pat, si chiar daca ar fi, se spala patu.
Dar sa se duca la urolog, aici ai dreptate, sa vada ce zice medicul.

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca tio freci des e normal sa te doara, trebuie odihna la organ

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Și la 2-3 zile o mai fac și la 4 zile sau 1 zii

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Trebuie sa astepti o vreme faci laba mai rar stai 3 saptamani fara ea

| RxTx a răspuns:

Mulțumesc

| doctorandus a răspuns:

Nu stiu, mai, dar nu cred ca e bine sa te doara, treci pe la medic.

| Mosotti a răspuns:

Pe mine nu ma doare nimic dupa o mmasturbare, si nici nu ma ustura la urina. Pe tine nu stiu de ce te doare.
Nu e ciudat deloc ca te eexcita fetele alea cu microfonul in mana, e o fantezie abstolut normala.
De ce iti faci fantezii? Nu iti faci, ai fantezii fara sa vrei.
Nu am fantezia aia, dar sunt altele, fiecare are fanteziile lui.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Interesanta fantezie, ce sa zic. Nu, nu m-am gindit vreodata la fete cu microfon in concert ca ceva erotic, dar nah... cate bordeie, atitea obicee. Uneori ma mai durea in adolescenta, mai recent nu prea imi aduc aminte. Laba. sex, nu conteaza. Testiculele ma mai dor uneori daca stau aiurea pe ele... big grin

| Brizbriz a răspuns:

Industria p0rn-ului e de miliarde, toti au fantezii...
cat despre durere, nu e bine, ar trebui sa mergi la doctor

| Andresso a răspuns:

Cateodata doare si testiculul si ustura si penisul, depinde de situatie. Cred ca e normal. Mi se intampla la fel.

| sparklingqueen a răspuns:

Poate fi normal, dar ai putea sa te duci si la urolog doar daca incepi sa fi ingrijorat si te deranjeaza.