| anonim_4396 a întrebat:

Vine ziua de nastere a iubitului meu. ce mesaj as putea sa- trimit mai special?!

23 răspunsuri:
| deleuandrei a răspuns:

Cauta pe google felicitari cu ziua de nasterehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu de cati ani sau luni sau zile sunteti impeuna, ce varsta are? la 16 ani ii scrii ceva la 21 altceva, in fine tot de iubire banuiesc " iubirea- daca nu are radacinile adanc infipte in pamant o smulge orice val "

leonardk
| leonardk a răspuns:

La multi ani! Azi sunt fericita pentru ca se implinesc x ani de cand a rasarit steaua care-mi lumineaza sufletul si viata!

| blackkrose a răspuns:

Ceva sp din suflet face de o mie de ori mai mult dek mesajele de pe net "speciale"...il vrei face ff fericitwinkingbafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mesaj?
Sa fii alaturi de el, face cat 1000 de mesaje.

| kllass a răspuns:

Sincer...nu conteaza mesajul...barbatii trec usor peste ele...sunt barbati ...arata-i prin gesturi, alintal, iubeste-l, saruta-l, si toate astea vor face mai mult decit o suta de mesaje la un loc.Crede-ma.

| daii a răspuns:

Azi, e o zi deosebita pentru tine, pasesti pe o noua treapta a vietii. Eu iti doresc sa mergi vrednic pe drumul ei, sa ai parte de sanatate, dragoste si nororc! LA MULTI ANI!

Sau daca sunteti din orase/tari diferite:

De ziua ta o lume ne desparte insa te simt aici chiar daca esti departe! Tot ceea ce iti doresti azi sa devina cu timpul realitate! La Multi Ani de la mare departare...

Mie mi-au placut astea foarte multhappy

By daiiwinking

| JoJo a răspuns:

Cel mai bine e sa-i zici tu ceva din sufletel si sa lasi la o parte mesajele de pe nethappy
Il impresioneaza mult mai mult un mesaj scris de tine decat chestii de genu :"Trandafirii pe care i-ai adunat in cununa vietii tale, lasa-i astazi sa se impleteasca intr-un buchet al implinirii. Fie ca florile iubirii sa-ti impodobeasca viata".....etcoh go on
parerea mea e ca nu-si au rostulhappy
La multi ani prietenului!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"La multi ani! Sa zici merci ca ma ai, ca alta mai buna nici n-o sa primesti! Sa fi fericit alaturi de mine!"

| Ancutsa a răspuns:

Pai. ce crezi ca ii place lui? poate ii poti face ceva amuzant, ceva care sa aiba amintire o viata, sa nu te uite big grin.

| emilush a răspuns:

Ca il iubesti mult si ca vei fii alaturi de el tot timpul...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca astepti un bebe? sau ca te desparti de el?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca iubesti gasesti singur mesajul pentru persoana iubita:X:X

| geormanian a răspuns:

La multi ai esti viata mea!laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draga iubitule nu incerc sa complic cu cuvite grele dar sa stii un lucru tam iubit te iubesc si te voi iubi pana moartea ne va desparti

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te iubesc si asa va fi tot timpul...La multi ani!

| Crishtine a răspuns:

Acest mesaj ar trebui sa fie scris cu cuvintele tale adica, ce simti tu si vei vedea ca sar primi mult mai frumos decit cele de pe google!

| Pascari_Valeria_1989 a răspuns:

Dragul si scumpul meu iubit... te felicit cu ocazia zieli de nastere, fie ca viata ta sa fie plina de lumina, fericire, dragoste, sanatate si persoanele dragi sa fie alaturi de tine! Te iubesc mult si te ador!♥

| Bran a răspuns:

Sper ca in calendarul vietii tale sa se stearga zilele fara culoare, La multi ani, sanatate si o viata infloritoare

| Floroiu_Vely_1988 a răspuns:

Te iubesc

| Adriana_Adina_1968 a răspuns:

La Mulți Ani Fericiți Ionuț! Tot binele din lume ți-l doresc şi mult noroc în viața ta de zi cu zi! Sà fii iubit Omule

| Adriana_Adina_1968 a răspuns (pentru anonim_4396):

34 de ani face.E mai Bàtrânel