| anonim_4396 a întrebat:

URGENT! Ce as putea sa ii cumpar mamei mele de ziua ei?

8 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Stii,consider ca cel mai frumos cadou petru un parinte de la copilul lui este sa se poata mandrii cu acel copil,sa aduca note bune, sa urmeze o scoala buna, sa se comporte exemplar, am o fata la facutate si de cate ori ma intreba ce vreau de ziua mea i-am zis ca atata timp cat nu e pe salariu si e inca in scoala m-ar bucura cel mai mult sa aud ca ia note de 10, ca isi ia examenele,ca nu chiuleste,asta consider eu cadou din partea copiilor,voi nu aveti venituri si ca sa iei bani de la parinti sa cumperi fleacuri nu e nici o bucurie, cadoul trebuie sa fie pe puterile voastre, si pe moment in asta consta potentialul vostru, asa vad eu lucrurile, ma poti contrazice daca vrei dar eu nu imi voi schimba parerea

| MskDesign a răspuns:

Cred ca un sincer la multi ani si ceva simbolic fac mai mult decat toate raspunsurile noastre, atat timp cat e spus din partea ta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un lantisor ori o bratara

| Otto2014 a răspuns:

Un buchet de flori, o orhidee.

| magnificul a răspuns:

Salut su Buna.Pentru o mama este buna si o felicitare, dar daca i-i doresti dragoste sufleteasca face mai mult ca orice.
Succes

| Danny1212 a răspuns:

Ai putea daca nu are sa ii iei o cutie de bijuterii, si cand vine acasa ii pregatesti o vana plina cu apanfierbinte cusare de mare, si jos ii pui petale de trandafir in forma de inima, ai putea da drumul la fel niste petale de trandafir si-n apa!~ Te sfatui eu!~~

| MamaBoss a răspuns:

Eu mereu ii dau cite o felicitare confectionata de mine + un cadou simbolic. Anul asta i-am dat o oglinda de buzunar si a fost cred eu un cadou bun

| Btwinfected a răspuns:

Un buchet de flori si un " te iubesc " face mai mult pentru o mama decat orice bun material, zic euhappy