| usernamealy a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii cumpar mamei mele de ziua ei?

7 răspunsuri:
| paramore a răspuns:

D obicei mamicile adora florile, mama mea e innebunita dupa flori d ghiveci, tablouri si bibelouri

soothe
| soothe a răspuns:

Eu i-as cumpara un buchet imens de trandafiri (36) si un sal de casmir.

| FineBroAndy a răspuns:

Pai i-ai putea lua un parfum buuuun, o geanta, o palarie, o esarfa, un colier, niste cercei, o bratara si sa nu uiti de MAREA IMBRATISAREEEEEE.Succeswinking. O da.Si LA MULTI AAAAANNNIIIII!

| <3dark-shadows<3 a răspuns:

In orice caz pe primul loc pentru un cadou este un sincer "La multi ani" si o imbratisare mare pe care o mama nu o poate uita, venind de la propirul copil. Pe langa cel mai ideal al fi niste flori :X Ii poti lua si o bluza sau parfum cum zic ceilalti, dar totusi eu as zice sa-i iei ceva care nu se duce cu timpul, un lantic din aur sau argint sau un pandantiv, cercei sunt multe optiuni de durata :X Daca ai talent si te pricepi ii poti face cu manuta ta :X Si o felicitare sau niste accesori. Poti cauta ajuor aici pe TPU poate cineva stie site-uri unde iti dau "ustensilele"hee hee si te invata ideile esentiale, de baza. Pe hi5 anumite persoana pun imagini cu creatiile lor sunt multe idei, nu stiu se face din ceva asemanator cu plastilina si nu numai poti cumpara tu margelute paiete ce vrei sa pui si sa-ti creezi propiul model din altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu pot sa-ti pun ca cel mai frumos cadou este sa fii ascultatoare si sa o ajuti pe mama ta. taca vrei neaperat sa ii faci ceva surpriza eu tias sfatui sai cumperi un colier de aur cu o inima pentru fotografiea familiei tale dar si un buchet de flori frumoase pentru mama ta.iti felicit familia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pantofi sau bijuterii

| Andra2503 a răspuns:

Pai depinde de gusturile mamei tale si banii tai eu ti-as recomanda o bluza (http://www.fasionup.ro/......_mare.jpg) o esarfa cum ar fi http://www.afacerist.ro/......NrGl7e.jpg o cutie de bomboane cum ar fi http://www.elegantgift.ro/img/flowers/thumbs/small/1145_45b0f77308d1c.jpg ( am mancat si eu si sunt delicioase iti spun ca o sa-i plac ), o felicitare facuta de mana ta si un simplu ''Te Iubesc ''