| AdinaCrissa a întrebat:

Voi ati facut schimb de parolele de messenger cu iubitul/a?

Răspuns Câştigător
| CristinaElena96 a răspuns:

@andreeafrumoasa,iti garantezi eu ca nu-i dusawinking
a pus o intrebare la care puteai sa raspunzi,dar nu sa jignestibatting eyelashes
cand aveamlaughing da faceam schimb pentru ca eram kit, adica sa vad ce face, sa-i mai umblu prin conversatii laughing >big grin

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu. Mi se pare o chestie puerilă și de prost gust.

| negru30 a răspuns:

De ce sa facem schimb poate sa intre la mine cd doreste - nu am nimic de ascuns

| IMC90 a răspuns:

Lol laughing si de chiloti facem schimb sa stii, de ciorapi si sutien, nici nu mai vorbesc laughing

| Trolli a răspuns:

Nu dau parola de messenger sau facebook nimanui. Pentru ce? Asta e o mare prostie. O relatie se bazeaza pe incredere si respect. Cred ca acele persoane care fac schimb de parole nu au mai mult de 15 ani.

| Jenny23 a răspuns:

Nu, dc sa fac schimb? Sa nu am voie sa vorbesc cu nimeni ca are el gura mare?

| Betty a răspuns:

Da laughing iar acum ii citesc convorbirile sa vad daca ma minte cumva laughing la fel si la facebook laughing cum vad ca apere vreo cerere de la vreo tipa periculoasa cum... puff! se evapora imediat laughing

| andreeafrumoasa a răspuns:

Nu,doamne fereste!

| andreeafrumoasa a răspuns:

Nu,esti dusa, fato?

| inna1995 a răspuns:

Da,am facut schimb de parole. Si asa vad si eu ce vorbeste, cu cine vorbeste... blushingblushingblushingwinkingwinkingwinking