| nicoleee30 a întrebat:

Inainte iubitul meu nu avea nici o treaba, ma lasa sa intru pe adresa lui si e facebook-ul lui, imi dadea parolele, etc.Acum si-o schimbat parola de la facebook si nu vrea sub nici o forma sa mi-o dea, parola de la messenger noroc ca nu stie sa o schimbe dar a bifat la preferinte ca nici o convorbiree sa nu se salveze. Ce se intampla cu el? Credeti ca are ceva de ascuns? Funda:*

17 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Se pare ca ascunde ceva si nu e bine. poti sa-l intrebi de ce face asta si ce se intampla cu el.e dreptul tau la o explicatie.nu lasa lucrurile asa gandindu-te ca nu e nimic pentru ca s-ar putea sa fie ceva mai rau. oricum tu trebuie sa fii puternica indiferent de ceea ce-ti va zice. sper ca te-am ajutat, bafta.te pup

| harciog a răspuns:

Nu stiu la ce-ti trebuie tie sa intri la el acolo in schimb mi-ai stirnit interesul.Cum se bifeaza la preferinte sa nu mai ramina nici o convorbire? Ce trebuie sa bifezi?

| adelolyta a răspuns (pentru harciog):

Poti sa le bifezi, ceea ce habar n-am cum se face...sau poti sa le stergi pe toate, ceea ce este foarte simpplu

| harciog a răspuns (pentru adelolyta):

Eu vreau sa se stearga instant imediat ce am terminat convorbirea.Cum?

| adelolyta a răspuns (pentru harciog):

E putin greu de explicat dar foarte usor de procedat, deci uite id-ul meu saty explic ''lolybelisimo''

| harciog a răspuns (pentru adelolyta):

Mama ce id.Ma dau cu capul de birou si acum.Ce naibii inseamna? Loy o decaloteaza?

| adelolyta a răspuns (pentru harciog):

Pai sincer nu stiu exact ce inseamna, dar imi place cum sunahee hee

| harciog a răspuns (pentru adelolyta):

Numai cum suna? Sa fiu al naibii la cit de urmarit sint de "o volga neagra"mi-e frica sa-l si pronunt dar sa-l mai trec si-n messenger.Dar poate trecem peste cum suna teoretic.Ce zici de practic?

| adelolyta a răspuns (pentru harciog):

Cauta si u in dex poate il gasesti si asa nu iti mai e frica sa-l treci in lista de messengertongue

| Jigsaw a răspuns:

Nu crezi ca ii invadezi spatiul prea personal?

| MaDeclarFan a răspuns:

E o chestie de intimitate.Eu cred ca nu are nimic de ascuns, dar vrea sa fie mai cu viata lui, adica sa nu simta ca orice ar face cineva stie. Daca avea ceva de ascuns putea foarte bine sa-si faca un id nou de la care sa nu-ti dea parola

| KiTTyDoLL a răspuns:

Iti poti face probleme dar la id poti fi mai isteata ca sa le poti vedea de la tine de acasa in liniste chiar daca la el nu se salveaza lasa-mi id-ul tau si te pot ajuta eu. te pup:*

| pinciu a răspuns:

Mai,probabil e o chestie de intimitate.asa intra si iubita mea inainte dar acum nu o mai las pentru ca ma simteam controlat.intr-o relatie sunt unele bariere ce nu trebuie incalcate decat la momentul potrivit.

Răspuns utilizator avertizat
| AnnexDisaster a răspuns:

Mai, eu nu stiu, poate curiozitatea ta si ca intri prea des poate l-a enervat si de aia vrea sa le schimbe. Asta ar fi o solutie. A doua poate... are p candva sau poate a vorbit, a barfit ceva de tine si nu vrea sa se afle sa nu te raneasca. Acum depinde sunt multe motive care pot sa faca asta. Stai fara grija. Vb cu el, daca te iubeste cu adv o sa-ti spuna adv.

| alina_3641 a răspuns:

Vorbeste cu el si daca raspunsu pe care tzil da nu te linisteste atunce meretzi frumos amandoi la un calculator si roagal sa intre pe fb lui fara sai vezi tu parola si sa-ti arate ca intr-adevar n-are nimica de ascuns, si asa nu ii sti nici tu parola ca sa il deranjeze si astfel iti demonstreaza ca nu are nimica de ascuns. succes :*!

| anutza94 a răspuns:

Pai daca era asa de la inceput nai de ce sa iti faci grij, dar daca a devenit secretos si a inceput sasi schimbe parola de la fb...pentru ar trebui sa-ti faci griji.cel mai bine e sa vb cu el...