| LaviniuA a întrebat:

Voi cate date-uri ati avut sapt asta de Sf Valentin? Sau n-ati mai avut, ca ati avut anul trecut?

Eu n-am avut ca mi-a iesit un cos in frunte csf sad
Voi ati prins ceva bun?

8 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Am avut zi de tractiuni pe 14, NU RATEZI ziua de tractiuni, punct.

| dullcat a răspuns:

Unde scrie ca trebuie sa ai date-uri? Ce intrebare de revista cancan. laughing)

| Hyperion7 a răspuns:

Eu credeam că ești măritată I don't want to see

| Eusuntingineru a răspuns:

laughingpentru un coș?!

| LaviniuA explică (pentru Eusuntingineru):

Da normal, nu as fi putut face fata concurentei asa.
Sper ca nu esti din ala care se uita in oglinda o data la 6 luni.

| Eusuntingineru a răspuns (pentru LaviniuA):

Uneori ma barberesc de 2 ori in 24 de ore, mai am si eu cate un cos dar ce te faci cu cei care ii paraseste parul sau dintii?!

| Robert45481 a răspuns:

Ba ciudați sunteți dacă vă căutați date-uri de Valentine's day și câte
date-uri contează și numărul