| shutup13 a întrebat:

Le faceti mamelor vreun cadou?

p.s. eu da happy

7 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Da, insa cum in martie este si ziua ei de nastere, ii fac un singur cadou atunci, pe 8 Martie urmand sa ii dau decat niste flori si probabil ceva facut de mine, cum ar fi o felicitare sau un desen. Deja am pregatit cadoul: i-am cumparat un set de produse de ingrijire de la Nivea, o cutie de bomboane cu visine de la Milka si am sa fac un tort de ciocolata in ziua respectiva, inainte sa ajunga acasa de la serviciu.

| mona a răspuns:

Normal ca ii fac, merita

| TheAce a răspuns:

Categoric. Florile ei favorite, ca in fiecare an. Felicitari pentru ca nu ai uitat de traditii, multi tineri din ziua de azi uita si e mare pacat.

| PufoshenienexT a răspuns:

Desigur doar ele tiau dat viata nu e si normal macar atat sa faci

| Smillee a răspuns:

Salut eu da i-am facut o felicitare si plec joi sai iau un buchet de trandafiri

| KimEunJung a răspuns:

Da.

| crusssriss a răspuns:

I-as face daca ar fi cu minehappy