| deea_3621 a întrebat:

Buna tuturor :* am o nelamurire :d ce cadou de craciun le luati mamelor voastre? eu habar nu am...:*

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Eu am sa-i iau o floare in ghiveci, un parfum de la Avon si o bomboniera Milka sub forma de inima.
Ai uitat intrebarea:
"Ce cadou de craciun ii luati tatilor"?
Si el este parintele tau.
Nu-l uita.
Eu una am sa-i iau un set de spray, parfum, spuma de ras si deodorant, si o camasa interesanta.happy

O seara placutahappy

7 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Eu ii iau un cd cu Coldplay.

| Silvia a răspuns:

Deocamdată i-am luat o ojă. Cred că îi mai iau şi un parfum.thinking

| moniii a răspuns:

Eu ii iau mamei mele o bratara de argint inscriptionata cu mesajul > esti ce`a mai buna mama < big grin si un trandafir:*

| lovefan a răspuns:

Buna. Pai, din mallul din orasul meu (bineinteles ca mai exista si in alte magazine) i-am luat o carte foarte frumoasa numita,, pentru o minunata mama'' din colectia carti in dar, helen exley. Aceasta carte inlocuieste orice fel de felicitare, adica spune tot ce este nevoie: multumiri, aprecieri la adresa mamei, pur si simplu niste cuvinte forte frumoase, care ar induiosa pe oricine, in special pe mama. Alaturi de aceasta carte mai este o cana la fel ca si coperta cartii, are scris pe ea,, pentru o minunata mama'', este de culoare rozaliu deschis spre alb, cu trandafiri violet. Acestea 2+o imbratisare calda si sincera cred ca inseamna cadoul perfect happy kiss

| simonna a răspuns:

Eu ma gandeam sa iau o cana cu mesajul"pentru cea mai buna mama" sau mai sunt si diplomele acelea cu acelasi mesaj sau eu i-am compus o poezie odata si a plans, cred ca cel mai mult i-ar place poezia dar sa o reprezinte. Sper ca te-am ajutat

| tpuu a răspuns:

Pai:-note bune la scoala in ziua respectiva happy. sau tot timpulbatting eyelashes
-o cutie maree de Rafaellolove struckx.
-un parfum.
-un ruj cu o culoare frumoasa.
-un ursulet mare cu o inima!
>:ddd

| dalyy15 a răspuns:

Pai eu ii iau o ciocolata si un parfumbatting eyelashes