| NatureSelf a întrebat:

Voi ce parere aveti despre, o relatie creat cu o fata intalnita pe net, sau invers?

10 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

Atata timp cat relatia nu este intretinuta virtual si formata numai din cuvinte, cred ca este ok sa incerci.

| negru30 a răspuns:

Depinde de ce se afla pe net

| NatureSelf explică:

DA bineinteles ca promisiuni sunte destule, fapte putine... din ambele parti.

| tinaHd a răspuns:

Este o relatie destul de "normala" adica nu sa fiti impreuna asa la distanta. sa va vedeti si no daca merge.:*

| Nuvăsufăr a răspuns:

O părere bună având în vedere că mi-a mers. happy

| NatureSelf explică (pentru Nuvăsufăr):

Despre ce vorbesti man? o.O

| Nuvăsufăr a răspuns (pentru NatureSelf):

Pâi am o iubită de peste 7 luni, care am cunoscut-o prin intermediul netului.

| NatureSelf explică (pentru Nuvăsufăr):

Si va intelegeti bine? ca asta conteaza...

| Nuvăsufăr a răspuns (pentru NatureSelf):

Nu ne înţelegem bine... ci excelent.

| Georgi2011 a răspuns:

MI se pare ok atata timp cat planuiti sa va si intalniti!