| mircea1996 a întrebat:

Buna seara, voi da un exemplu ca sa ma intelegeti mai bine deci daca eu sunt intr-o relatie cu o fata si acea fata i mai mare sau invers este mai cu 7ani sau mai mare. Vreau sa stiu ce parere aveti voi, nu sunt intr-o situatie ca aceasta dar tat mai mult aud despre asa ceva

4 răspunsuri:
| Chrischan a răspuns:

Ti-as raspunde dar nu inteleg intrebarea "o fata si acea fata i mai mare sau invers este mai cu 7ani"?

| Zenithf a răspuns (pentru Chrischan):

Banuiesc ca el are vreo 7 si ea 14 ani, ii de laudat totusi ca la 7 ani sa scrie atat de bine! :o

| mircea1996 explică (pentru Zenithf):

am fost putin ametitlaughing daca fata i mai mare decat mine cu ca-ti va ani sau invers, asta am vrut sa intreb

| Maximas19998 a răspuns:

Dragostea n-are virsta sa stii!happy