| amytzzu2000 a întrebat:

Voi cum ati proceda cand vreti sa spuneti cuiva ca il placeti/o placeti?

9 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Ori o lungesti cu dulcegarii, ori ii spui direct.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pei te duci la el(ea) si zici : Trebuie sa iti zic ceva : Imi place de tinewinking Si gata asa am facut si eu!:*

| Kay1 a răspuns:

As incerca sa ma inteleg mai bine cu aceea persoana, sa iesim si cand o sa ne intelegem mai bine ii spun

| amytzzu2000 explică (pentru Kay1):

Problema e ca nu pot sa ii spun, n-am curajul:-(

| Squirtle a răspuns:

Ma duc cu o drujba si cu o masca de paintball la ea la geam la ora 3 dimineata.

| Lyanna a răspuns:

O sa-ti spun cum mi-a zis el mie. Era prin octombrie, la scoala. M-a luat frumos de mana si m-a dus intr-un colt al clasei. Mi-a soptit la ureche: "Te... iubesc", apoi a dat fuga pe hol. happy

| dvw a răspuns:

Ca fata ii dai de inteles subtil si daca e destul de destept incat sa isi dea seama face el ceva. daca nu, asta e...

| Cirstea_Ana_Elena_1993 a răspuns:

`pai la-si invita sa se plibe cu mine si as vb cu el si apoi fate lui placuta la mine mershappy

| romteleco a răspuns:

Ori o lungesti cu chesti din alea cum ar fi ce ochi frumosi ai, ori ii spui in fata te iubesc