| Mithrandir a întrebat:

Voi cum va intelegeti cu parintii vostri?

21 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Super bine, desi am 46 de ani! Uneori cred ca aici este cheia fericirii, adevarata bogatie a omului!

| Razvan a răspuns:

N-am probleme cu ei. Ultima ceartă serioasă am avut-o cu ei, când i-am zis surorii mele să nu devină tarfă că eu nu o mai primesc în casă. Faza e că are 11 ani.Au luat foc ai meilaughingEram doar previzibil

| DenisaAbdn a răspuns:

Cum as putea sa ma inteleg cu parintii mei care imi ofera cea mai autentica si inepuizabila dragoste, mi-au oferit o copilarie si o adolescenta frumoasa si lipsita de griji, imi sunt intotdeauna alaturi si care au facut fata cu succes celei mai epuizante si mai dificile responsabilitati, aceea de a fi parinti? Foarte bine.
Sa le dea Dumnezeu viata lunga sa le pot intoarce cu recunostinta, ceea ce mi-au dat.

| Daria a răspuns:

Foarte bine.Ma inteleg, ii inteleg, ma iubesc si ii iubesc neconditionat.love struck

| Ana a răspuns:

Foarte bine

| BellsC a răspuns:

Super:X
Sunt minunati:X

| Biby a răspuns:

Salut!
Ma inteleg foarte rau cu ei.straight facesad
Nu ma inteleg cu nimic.
Bye!kiss
Biby

| Geo14 a răspuns:

Este un lucru bun sa te intelegi cu parintii, este bine sa ii intelegi, dar si mai bine este sa te inteleaga.Cand esti mic copil (1-8 ani) cred ca toti s-au inteles cu ei. Dar dupa varsta de 10 ani apar multe. Intri la gimnaziu si -trebuie sa recunoastem - apar

"primele iubiri". Nu cred ca are curajul vreun copil sa spuna parintilor. Dar e bine sa te intelegi cu ei si atunci.Eu personal ma inteleg foarte bine cu amandoi! Mult succes daca cumva ai probleme!

| haiZI a răspuns:

Nu locuiesc cu ei. Mi-e egal.

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Destul de bine

| ankutzik1475 a răspuns:

Nu prea binestraight face

| AlinnutSsa a răspuns:

Pai Bine happy mai exista uneori mici certuri dar trec. Nu cred ca ai sa auzi pe cineva ca se intelege chiar perfectwinking

| ilegale a răspuns:

Foarte bine happy bine mai am unele momente putin scanteiate cu mama dar asta e, varsta happy oricum sunt destul de rare zic eu in general bine happy

| anaaa13 a răspuns:

Pf. una calda una rece, cam asa e cu ai mei happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma inteleg foarte bine cu parintii mei.
tu cum te intelegi cu parintii tai?

| Patry48485 a răspuns:

Bine

| dydysor01 a răspuns:

Cate odata ma mai cert cu ei dar ne trece supararea

| Tiffany_4986 a răspuns:

Naspa rau, am plecat de 2 ori de acasa

| Pinkstar25 a răspuns:

Eu nu prea stau mult su parintii mei deoarece ei sunt mereu plecatzi... dar cand se intorc incerc sa pretuiesk akele clipe cu ei:d Nu zic ca ma intelge extraordinar cu ei dar pentru varsta mea ma intelegg ff bine cu eiwinking love struck Baftaa!

| simlpu a răspuns:

Cate o data bine, cate o data rau.Cu fratele meu ma inteleg mai bine