| Ralucuta_Raluka_2000 a întrebat:

Vreau idei de caduri pentru cracin va rog in fiecare parte sa puneti cateva idei pentru matusa bununic bunica verisoare

Răspuns Câştigător
| Cristina1412 a răspuns:

Ai putea sa faci ceva personalizat, nu stiu in ce oras stai, dar s-ar putea sa fie un magazin unde sa poti face orice cu textul dorit sau cu poza dorita, si poti face fiecaruia o cana, un breloc, o perna, un glob cu zapada( O idee frumoasa de Craciun) si sunt relativ ieftine intre 10 SI 40 DE LEI, depinde ce vrei sa faci!