| anonim_4396 a întrebat:

Vreau parerea voastra a acestei povesti.Ea are 13 ani si il minte pe el ca are 17, el avand 23 (iar diferenta dintre cei doi este de 10 ani), se inteleg foarte bine el e din Ct iar ea din alta parte.Ea nu se poate intalni cu el deoarece este prea mica si ii este frica de reactiile lui. Intr-o zi (fiind amorezati unul de altul foarte mult) ea se gandeste daca ar avea sanse sa se intalneasca cu el cand ea ar avea 19 sau 20 de ani (el avand la randul sau 29 sau 30) voi ce credeti ar putea avea sanse daca acesta nu si-ar intemeia o familie pana la acea varsta. Credeti ca relatia dintre ei ar putea avea succes in continuare? (Tinem cont caci baiatul nu stie ca ea are 13 ani ) FUNDA

Răspuns Câştigător
| BaiatulAnonim a răspuns:

Nu poti cladi o relatie solida pe minciuni. cel mai bine ar fi sa-i spuna adevarul, iar daca baiatul o va iubi cu adevarat va ramane cu ea si o va astepta pana va fi gata sa aiba o relatie in toata puterea cuvantului cu el. Desi baietii la 20 si ceva de ani au si alte "nevoi" daca intelegi si chiar daca nu va pune presiune pe tine sa ii cedezi, s-ar putea sa o faca cu altele pe la spatele tau si asta iar nu e bine. e cam devreme sa te inhami la asa ceva, totusi esti inca mica. Eu ti-as sugera sa mai astepti cativa ani, pentru ca sigur va aparea in viata ta cineva mult mai potrivit pentru tine >big grin

| JetBlueJet a răspuns (pentru BaiatulAnonim):

Nu sunt eu fata care place baiatul

| BaiatulAnonim a răspuns (pentru JetBlueJet):

In orice caz, ideea ramane aceeasi big grin

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Gandire de copil de 13 ani... ca ala o sa stea dupa curu ei 7 ani

lol

| anonimg a răspuns:

Te sfatuiesc sa intrii pe profilul meu si sa citesti raspunsurile pe care le-am dat in privinta relatiilor -de ce, cand, si cu ce scop se face o relatie.

| KamaSutra a răspuns:

Cand el va afla adevarul, o va considera imatura si va uita de ea

| Mayar a răspuns:

Nu are niciun viitor relatia asta tampita!
Ala e deja barbaat! Vrea sa aiba relatii intime ca nah, deja corpul are anumite 'porniri'. Crezi ca o sa te astepte el 5 mii de ani?! Si daca intalnesti tu unul ca lumea si nu asa batran?
Vad ca n.ai ce face. Ia vezi.ti de scoala, cariera, viitor si lasa prostiile astea. O sa iti gasesti unul ca lumea, la asta da.i pace ca e o tampenie intreaga idee.