| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa cunosc oameni noi. Maturi. Sunt intr-o situatie mai dificila, si simt nevoia sa vorbesc cu cineva.Despre orice.Chiar nu am un subiect anume, preferat mie. Puteti da add la Kat_FallenAngel_Katherine23@yahoo.com, a, si vreau sa cunosc fani ai muzicii rock, black metal.

Răspuns Câştigător
| DirTek a răspuns:

@cei de mai sus: Foarte mature raspunsurile voastre, nici la gradinita nu gaseam inteligenti ca voi.

@DarkVampire666: Nu sunt fan deloc al black metal-ului, dar cateodata imi place sa ascult rock clasic. Oricum, nu am raspuns ca sa-ti spun ca o sa-ti dau add, deoarece nu o sa-ti dau. Nu sunt genul de om care pur si simplu da add unor straini pentru a vorbi despre orice. Dar o sa-ti dau o singura sugestie...nu cauta oameni maturi pe un site plin de puerili (referinta: cei de mai sus). Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu cineva cu care poti discuta fata in fata. Sper sa te simti mai bine in curand.

7 răspunsuri:
| furios4you a răspuns:

Ia un pistol si fa uz de el

| VrajitoareaIntunecata a răspuns (pentru furios4you):

Mersi pentru sugestie!

| LoStEyEs a răspuns:

Ahamwinking du-te si te-mpuscawinkingwinkingwinking

| eugenl a răspuns:

Pai ce ai putea sa discuti cu un om matur?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hei! Ascult rock,dar nu sunt fană înrăită.Nu-mi place să dau add oamenilor, doar aşa ca să vorbim despre orice. Dacă ai nevoie de ajutorul meu într-o situaţie, dă-mi un mesaj privat şi-ţi voi da add. Baftă!

| VrajitoareaIntunecata a răspuns:

Sunt fata, spre informatia ta!

| VrajitoareaIntunecata a răspuns:

Daca ai ceva bun de zis, spune. Daca nu Taci!