| andutza23 a întrebat:

Vreau sa dau fetita mea in varsta de 1 an si 3 luni mamei mele in plasament dar nu stiu unde trebuie sa apelez.cine stie, va rog frumos sa ma indrumati si pe mine.va multumesc

3 răspunsuri:
| Reiki a răspuns:

In primul rand trebuie sa iei legatura cu asistentul social din cadrul primariei de care apartii si sa-i expui problema ta. In mod normal acesta este primul pe ierarhia asistentei sociale care trebuie sa se ocupe de caz. Daca nu-ti convine modul in care gestioneaza situatia te poti adresa Directiei de asistenta si protectie sociala - sector sau judeteana, dupa caz.

| andutza23 explică (pentru Reiki):

Multumesc

| doc69 a răspuns:

La directia de asistenta sociala judeteana din judetul tau..cauti pe net adresa si nr contact acolo este comisia pentru protectia copilului.