| PuFFy_6962 a întrebat:

Peste cateva zile este ziua mamei mele si nu stiu ce cadou sa-i iau, vreau sa fie ceva frumos dar nu prea scump happy?

Răspuns Câştigător
| CatalinaC a răspuns:

Eu nu prea ii fac cadouri mamei prea des, insa vad o chestie interesanta daca ii dau un trandafir happy E simbolic, gingas, daruit din inima si cu siguranta va fi foarte important pentru eabig grin

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Iti spune ce i-am luat eu mamei mele de ziua ei intr-un an i-am luat un plover mei lung negru destul de dragut:X
iar de craciun i-am luat un plover absolut suberb:X crem cu o vestuta neagra prinsa sus langa gat mai lunga deci se poarta cu eigarihappy si mi se pare ac am dat in jur de 40 lei pe el deci nici nu-i scump mergi si tu prin magazine cu o prietena si vezi ce i s-ar potrivi ei si alegi ceva si in functie de bugetul taubig grin

| ioana_6047 a răspuns:

Un plovar frumos(sunt si la 50 ron), un set cu gel de dus etc, un parfum b. u, o vaza frumoasa de flori, o floare in ghiveci daca ii plac florile asa, un bibelou frumos, oricum cel mai frumos dar este sa o asculti si sa ii fi aproape.la multi ani mamei tale! bafta

| crackiswack a răspuns:

Un pulover dragut sau o bluza.Sau o floare in ghiveci, ca aceea nu se usuca repede si o sa o aiba mult timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sai iei flori, ciocolata si un ursulet de plus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cadourile nu exprima iubirea ta pentru ea! E uspun sa ii faci o felicitare un trandafir gingas si si sa ii spui La multi ani! Sau ai putea sa ii iei ciocolata!