| Teodora532 a întrebat:

Vreau să îi fac un tort iubitului meu și nust ce să scriu pe el ideii?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi ani e de ajuns. parerea mea

| AliG a răspuns:

Daca este ziua lui ii poti scrie: "Fiinta speciala, te iubesc mult!" sau daca ii faci pur si simplu ii poti scrie o declaratie de dragoste sau ceva simplu... "Tu inca ai ramas motivul fericirii mele, om frumos!"

| QuertyQuestions a răspuns:

Eu un tort, tu o sarutare. Si sa vezi cum imediat te va si pupa laughing.

| Teodora532 explică:

Dacă va ajuta cu ceva este plecat aproape de 3 luni iar în 2-3 zile va veni acasă, facem împreună pe 6 August un an și 4 luni, iar luna trecută a fost și ziua lui, mulțumesc pup