| SporeBox a întrebat:

Vreau sa imi spuneti multe nume de baieti si fete. Dar nu vreau ca alea de pe site-urile de mame. Vreau unele frumose, nu neaparat romanesti.

2 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Dragnea rolling on the floor))))))))))))))

poti sa te inspiri din ziua numelui, cum ar fi de craciun sa il/o cheme Cristian/Cristina

| Legion7X a răspuns:

Grațiela,Cristina, Corina, Carina, Carla, Ema, Eugen, Emanuel, Flavius, Alexa, Dario, Eric, Santiago, Clara, Carolina, Berta, Daria, Angelino, Angel, Angelina, Angi, Darwin, Mateo, Cindy, Floris, Teodor, Șerban, Adelin Sebastian.

Cam atât happy